AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Sezon 2010/2011

 

 

> Klasa okręgowa seniorów:


wyniki.jpg [97x30]   tabela.gif [97x30]  strzelcy.gif [97x30] 

 

 


  swit_kamiensk.jpg [300x200]Świt Kamieńsk - 19.03.2011r.


(stoją od lewej): Michał Błachowicz, Artur Lamch - trener drużyny, Mateusz Bobrowski, Daniel Pęczkowski, Paweł Ogrodnik, Krzysztof Górny, Jarosław Bąkowicz, Damian Bąkowicz, Patryk Dworzyński, Dariusz Wiśniewski, Przemysław Olejnik,  (na pierwszym planie od lewej): Krzysztof Koper, Damian Tkacz, Adrian Dzwonek, Jacek Kuliberda, Bartłomiej Olejnik, Bartosz Kopcik, Michał Sewerynek.


  swit1.jpg [300x201]
Świt Kamieńsk - 13.08.2010r.


swit2.jpg [300x200]


(pierwszy rząd od lewej): Michał Błachowicz, Wojciech Golik, Jacek Kuliberda, Mateusz Bobrowski, Sławomir Majak - trener Mariusz Kolba, Jarosław Bąkowicz, Dariusz Wiśniewski, (drugi rząd od lewej): Bartosz Kopcik, Rafał Kubala, Paweł Ogrodnik, Łukasz Głogosz, Arkadiusz Cieślik, Damian Tkacz, Adrian Dzwonek,  (trzeci rząd od lewej): Przemysław Olejnik, Paweł Stefanek - prezes klubu, Andrzej Trzeciak - v-ce prezes d/s organizacyjnych, Grzegorz Turlejski - burmistrz Kamieńska, Arkadiusz Kułak - v-ce prezes d/s sportowych, Michał Górny - członek zarządu, Marcin Błachowicz.




Podczas inauguracyjnego meczu rundu jesiennej klasy okręgowej seniorów
na stadionie im. Antoniego Maszewskiego w Kamieńsku
Burmistrz Kamieńska wręczył puchary dla najlepszych zawodników sezonu 2009/2010.


Puchary otrzymali:

  olejnik.jpg [300x200]
Przemysław Olejnik - najlepszy strzelec (15 goli)


  kubala.jpg [300x200]
Rafał Kubala - najlepszy zawodnik

 

 



W dniu 29 czerwca 2011r. na stadionie sportowym im. majora Antoniego Maszewskiego w Kamieńsku odbył się coroczny mecz piłki nożnej, w którym zagrali byli oraz obecni zawodnicy LZS ŚWIT Kamieńsk. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny kawalerów 6:4 (4:2) Gole strzelali: dla drużyny kawalerów – Jarosław Bąkowicz x 3, Przemysław Olejnik, Szymon Sowiński, Marcin Maliszewski. dla drużyny żonatych – Mirosław Stasiak, Mariusz Kociniak x 2


kawalerowie.jpg [300x200]  zonaci.jpg [300x200]

mecz: Kawalerowie - Żonaci - 29.06.2011r.    6:4 (4:2)


Składy drużyn:


kawalerowie
od lewej: Szymon Sowiński, Dariusz Pawlikowski, Krzysztof Koper, Przemysław Danielski, Michał Błachowicz, Damian Bąkowicz, Przemysław Olejnik, Jarosław Bąkowicz, Bartłomiej Tkacz, Henryk Sopata, Dolny rząd: Patryk Ożarek, Konrad Szmit, Marcin Ozga, Daniel Pęczkowski, Marcin Maliszewski, Łukasz Zadumiński, Bartosz Strzelecki.

żonaci
od lewej: Bartłomiej Maniecki, Łukasz Gorgoń, Artur Biniek, Dariusz Krężlik, Marcin Błachomicz, Mariusz Kociniak, Paweł Stefanek, Arkadiusz Bąkowicz, Tomasz Bąkowicz. Dolny rząd: Mirosław Stasiak, Marek Witalewski, Remigiusz Sowiński, Tomasz Sonciński, Kamil Ozga, Dariusz Trzeciak, Bogdan Bidziński.

 



> Klasa Okręgowa Juniorów Starszych


swit_junior.jpg [300x201]


Świt Kamieńsk - 29.08.2010r.

stoją od lewej: Grzegorz Turlejski - burmistrz Kamieńska, Arkadiusz Kułak - v-ce prezes d/s sportowych, Paweł Stefanek - prezes klubu, Michał Adaszek - członek zarządu, Tomasz Bąkowicz, Arkadiusz Walczak, Michał Jagusiak, Szymon Sowiński, Michał Błachowicz, Piotr Kępa, Łukasz Głowacki, Dawid Masiarek, Krzysztof Górny, Mariusz Kociniak - trener drużyny, Klemens Walczak,
(na pierwszym planie): Bartłomiej Bąkowicz, Konrad Szmit, Łukasz Cisek, Paweł Janosik, Bartłomiej Olejnik, Paweł Kępa.


29 sierpnia 2010r. na stadionie im. Antoniego Maszewskiego w Kamieńsku burmistrz Kamieńska wręczył puchary dla najlepszych zawodników sezonu 2009/2010.

Puchary otrzymali:

szymon.jpg [300x200]
Szymon Sowiński
najlepszy zawodnik LZS "ŚWIT" Kamieńsk w rozgrywkach klasy okręgowej juniorów mł.


tomasz.jpg [300x200]
Tomasz Bąkowicz
najlepszy strzelec LZS "ŚWIT" Kamieńsk w rozgrywkach klasy okręgowej juniorów mł.




> Liga Wojewódzka "Kuchar"

 

liga_kuchar.jpg [300x183] 

Świt Kamieńsk - 05.09.2010r.

(stoją od lewej): Grzegorz Turlejski - burmistrz Kamieńska, Andrzej Trzeciak - v-ce prezes d/s organizacyjnych, Jerzy Biegarczyk - członek zarządu, Hubert Samborski, Dawid Szczypiński, Daniel Włuka, Łukasz Włuka, Mateusz Wawszczak, Mariusz Biegański, Bartosz Kwiatkowski, Kacper Sowiński, Przemysław Olejnik -trener drużyny,
(na pierwszym planie): Bartosz Kulka, Tomasz Szulc, Przemysław Zawadzki, Maciej Krupiński, Robert Szafrański, Bartłomiej Jachowicz,Michał Krawczyk, Tomasz Kwapiński.

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP