AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Sezon 2007/2008

 

 

 

> drużyna seniorów - klasa okręgowa OZPN Piotrków Trybunalski

 

 swit3.jpg [300x200]

Świt Kamieńsk - 15.03.2008r.


(stoją od lewej): Grzegorz Turlejski - burmistrz Kamieńska, Waldemar Ozga – członek zarządu, Michał Górny - członek zarządu, Damian Chojka, Andrzej Trzeciak – v-ce prezes d/s organizacyjnych, Marcin Musiał, Mariusz Kolba, Przemysław Olejnik, Łukasz Dryja, Michał Pawlikowski, Michał Sewerynek, Arkadiusz Kułak - v-ce prezes d/s sportowych, Paweł Stefanek - prezes klubu, Włodzimierz Olejnik – skarbnik, Marian Błachowicz - sekretarz, Daniel Kowalczyk - trener,
(na pierwszym planie od lewej): Jarosław Bąkowicz, Marcin Błachowicz, Norbert Rybak, Kamil Ozga, Michał Ścisłowski, Michał Walter, Mateusz Bobrowski, Marcin Ozga, Jacek Maniecki, Łukasz Zadumiński, Tomasz Rusek.


Skład Zarządu LZS Świt Kamieńsk:

od 10.02.2008r.

  • Paweł Stefanek– prezes klubu
  • Arkadiusz Kułak– v-ce prezes d/s sportowych
  • Andrzej Trzeciak– v-ce prezes d/s organizacyjnych
  • Jacek Krężlik– v-ce prezes d/s marketingu
  • Włodzimierz Olejnik– skarbnik
  • Marian Błachowicz– sekretarz
  • Michał Górny– członek zarządu
  • Janusz Jeziorski- członek zarządu
  • Waldemar Ozga – członek zarządu

 

 swit2.jpg [300x225]

Świt Kamieńsk - 15.08.2007r.


(stoją od lewej): Grzegorz Turlejski - Burmistrz Kamieńska, Daniel Kowalczyk - trener, Andrzej Trzeciak - v-ce prezes d/s organizacyjnych, Michał Adaszek - masażysta, odnowa zawodników, Olejnik Włodzimierz – skarbnik, Arkadiusz Kułak - v-ce prezes d/s sportowych, Marian Błachowicz - sekretarz, Tomasz Próchnicki, Kamil Ozga, Marcin Musiał, Paweł Stefanek - prezes, Piotr Rochowski, Łukasz Dryja, Łukasz Zadumiński, Marcin Błachowicz, Jarosław Bąkowicz, Damian Berłowski, Michał Sewerynek, Damian Chojka,
(na pierwszym planie od lewej): Kamil Kiełbik, Kamil Kowalski, Michał Walter, Michał Ścisłowski, Przemysław Olejnik, Rafał Ozga, Mariusz Kolba, Bartosz Molenda, Norbert Rybak



Podczas inauguracyjnego meczu rundu jesiennej klasy okręgowej seniorów na stadionie w Kamieńsku Burmistrz Kamieńska wręczył puchary dla najlepszych zawodników sezonu 2006/2007.


Puchary otrzymali:

  berlowski.jpg [300x400]
Damian Berłowski - najlepszy strzelec (7 goli)


  chojka.jpg [300x400]
Damian Chojka - najlepszy zawodnik



   kawalerowie.jpg [300x203] zonaci.jpg [300x190]

Mecz Kawalerowie - Żonaci - 29.06.2008r.    4:4 (2:1)


strzelcy goli:
kawalerowie: Jacek Maniecki pilka.gif [17x12]pilka.gif [17x12]  Damian Bąkowicz pilka.gif [17x12]  Przemysław Olejnik pilka.gif [17x12]
żonaci: Mirosław Stasiak pilka.gif [17x12]pilka.gif [17x12]    Marcin Błachowicz pilka.gif [17x12]  Konrad Bąkowicz pilka.gif [17x12]

Składy drużyn:
kawalerowie
górny rząd: Michał Ścisłowski, Łukasz Dryja, Jarosław Bąkowicz, Damian Bąkowicz, Przemysław Olejnik, Mariusz Kolba, Kamil Ozga, Piotr Pawlik, Przemysław Danielski, Jerzy Blada
pierwszy plan: Bartłomiej Bąkowicz, Łukasz Zadumiński, Henryk Sopata, Damian Paluszczak, Marcin Ozga, Jacek Maniecki, Mateusz Kurman.

żonaci
górny rząd: Włodzimierz Olejnik, Paweł Stefanek, Łukasz Gorgoń, Marcin Błachowicz, Bartłomiej Maniecki, Dominik Smużyński, Marek Ryl
pierwszy plan: Dariusz Krężlik, Mirosław Stasiak, Przemysław Bakowicz, Dariusz Trzeciak, Konrad Bakowicz, Bartomiej Molenda, Radosław Miśkiewicz.

 

 

 

 

> Klasa Okręgowa Juniorów Starszych



swit_junior.jpg [300x225]
Drużyna Świtu Kamieńsk - klasa okręgowa junior starszy gr.1 (04-05-2008r.)


stoją od lewej: Mateusz Kurman, Ireneusz Chojka, Mariusz Madej, Rafał Bartosik, Marcin Ozga, Łukasz Kuliberda, Piotr Pawlik, Jakub Dobrowolski, Damian Gajda, Łukasz Kułak, Dariusz Pawlikowski, Michał Sewerynek - trener drużyny
na pierwszym planie: Bartłomiej Bąkowicz, Robert Górzyński, Klemens Walczak, Marcin Ozga, Jacek Maniecki, Łukasz Zadumiński, Mateusz Bąkowicz.




29 września 2007r. na stadionie w Kamieńsku zostały wręczone puchary Burmistrza dla najlepszych zawodników sezonu 2006/2007.

 
puchar_03.jpg [300x464]

Puchary otrzymali:

j01.jpg [300x225]
Fabian Bąkowicz
najlepszy zawodnik LZS "ŚWIT" Kamieńsk w rozgrywkach klasy okręgowej "Michałowicz" gr II rocznik '93 w sezonie 2006/2007


j02.jpg [300x225]
Marcin Ozga
najlepszy zawodnik LZS "ŚWIT" Kamieńsk w rozgrywkach klasy okręgowej juniorów starszych gr I w sezonie 2006/2007


j03.jpg [300x225]
Mateusz Kurman
najlepszy strzelec LZS "ŚWIT" Kamieńsk w rozgrywkach klasy okręgowej juniorów starszych gr I w sezonie 2006/2007


Nagrodę otrzymał również

Piotr Tazbir
najlepszy strzelec LZS "ŚWIT" Kamieńsk w rozgrywkach klasy okręgowej "Michałowicz" gr II rocznik '93 w sezonie 2006/2007




j.jpg [300x176]

(stoją od lewej): Michał Sewerynek - trener drużyny, Arkadiusz Kułak - v-ce prezes d/s sportowych, Grzegorz Turlejski - Burmistrz Kamieńska, Paweł Stefanek - prezes, Michał Adaszek - masażysta, odnowa zawodników, Bartek Bąkowicz, Marcin Ozga, Tomasz Robak, Piotr Pawlik, Łukasz Kuliberda, Marcin Ozga, Łukasz Kułak, Damian Gajda, Jakub Dobrowolski, Mariusz Madej, Dariusz Pawlikowski, Rafał Bartosik, Mateusz Bakowicz, Ireneusz Chojka,
(na pierwszym planie): Mateusz Kurman, Robert Górzyński, Łukasz Zadumiński, Klemens Walczak, Fabian Bakowicz.

 

 

 

 

> klasa "Michałowicz" gr. 2 rocznik '93



04 maja 2008r. odbył się mecz derbowy w klasie "Michałowicz" gr. 2 rocznik '93 pomiędzy drużynami LZS ŚWIT Kamieńsk i LKS POLONIA Gorzędów. Mecz zakończył się wynikiem 4:0


  swit_michalowicz.jpg [300x225]

LZS Świt Kamieńsk klasa "Michałowicz" (04-05-2008r.)




stoją od lewej: Szymon Sowiński, Kamil Zawadzki, Damian Tkacz, Krystian Gajda, Krzysztof Górny, Przemysław Danielski, Michał Błachowicz, Bartłomiej Bąkowicz, Michał Jakusiak, Mariusz Kociniak - trener drużyny
na pierwszym planie: Bartłomiej Olejnik, Paweł Janosik, Konrad Szmit, Tomasz Bąkowicz, Dominik Stępień, Arkadiusz Mazurczyk.



 polonia_michalowicz.jpg [300x225]

LKS Polonia Gorzędów klasa "Michałowicz" (04-05-2008r.)


stoją od lewej: Dariusz Czupiała, Dariusz Zawisza, Łukasz Kopcik, Bartosz Zawisza, Michał Binek, Marek Czupiała, Karol Rogaczewski, Marcin Maliszewski, Dawid Szyjka.
drugi rząd: Dominik Stankiewicz, Tomasz Motyka, Jakub Kopcik, Dawid Barański, Adrian Zięba, Daniel Szyjka, Michał Adamus.
na pierwszym planie: Mateusz Zawisza.

 

 

 m.jpg [300x225]

Drużyna Świtu Kamieńsk klasa "Michałowicz" (14-10-2007r.)


stoją od lewej: Patryk Tazbir, Krzysztof Górny, Michał Błachowicz, Bartłomiej Bąkowicz, Krystian Gajda, Konrad Szmit, Michał Jagusiak, Kamil Zawadzki, Damian Tkacz, Mariusz Kociniak - trener drużyny
drugi rząd: Szymon Sowiński, Paweł Janosik, Bartłomiej Olejnik, Przemysław Danielski, Łukasz Cisek, Dominik Stępień.
na pierwszym planie:Tomasz Bąkowicz.

 

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP