Gmina Kamieńsk
http://kamiensk.pl

Sezon 2009/2010






  swit_kamiensk.jpg [300x201]
Świt Kamieńsk - 03.04.2010r.

 

(stoją od lewej): Marek Witalewski - były zawodnik LZS ŚWIT, Grzegorz Turlejski - burmistrz Kamieńska, Michał Adaszek - masażysta, Marek Mazur - przewodniczący Wojewódzkiego Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych w Łodzi, Arkadiusz Kułak - v-ce prezes d/s sportowych, Włodzimierz Olejnik - skarbnik, Paweł Stefanek - prezes klubu, Marcin Musiał, Tomasz Walioszczyk, Marcin Błachowicz, Mateusz Bobrowski, Artur Kowalski - trener, Jakub Frajtak, Kamil Ozga, Wojciech Golik, Jarosław Bąkowicz, Damian Bąkowicz, Przemysław Olejnik, Rafał Kubala, Stanisław Sipa - prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim,
(na pierwszym planie od lewej):Bartosz Kopcik, Jacek Kuliberda, Paweł Ogrodnik, Łukasz Zadumiński, Tomasz Tkacz, Marcin Ozga.





  swit.jpg [300x171]
Świt Kamieńsk - 15.08.2009r.


(stoją od lewej): Grzegorz Turlejski - burmistrz Kamieńska, Paweł Stefanek - prezes klubu, Andrzej Trzeciak – v-ce prezes d/s organizacyjnych, Arkadiusz Kułak - v-ce prezes d/s sportowych, Michał Adaszek - masażysta, Włodzimierz Olejnik – skarbnik, Tomasz Walioszczyk, Wojciech Golik, Tomasz Tkacz, Jakub Frajtak, Rafał Kubala, Jerzy Biegarczyk - członek zarządu, Marcin Musiał, Kamil Ozga, Mateusz Bobrowski, Jarosław Bąkowicz, Michał Pawlikowski, Bartosz Słowiński, Paweł Ogrodnik.
(na pierwszym planie od lewej): Rafał Dłużewski, Jacek Bernat, Bartosz Kopcik, Michał Ścisłowski, Marcin Ozga, Przemysław Olejnik, Jacek Kuliberda, Artur Kowalski – trener




Podczas inauguracyjnego meczu rundu jesiennej klasy okręgowej seniorów na stadionie w Kamieńsku Burmistrz Kamieńska wręczył puchary dla najlepszych zawodników sezonu 2008/2009.


Puchary otrzymali:

  olejnik.jpg [300x225]
Przemysław Olejnik - najlepszy strzelec (17 goli)


  scislowski.jpg [300x225]
Michał Ścisłowski - najlepszy zawodnik





kawalerowie.jpg [300x200]  zonaci.jpg [300x200]

mecz: Kawalerowie - Żonaci - 29.06.2010r.    5:3 (1:0)


strzelcy goli:
kawalerowie:   Jarosław Bąkowicz pilka.gif [17x12]pilka.gif [17x12]pilka.gif [17x12]  Jacek Maniecki  pilka.gif [17x12]pilka.gif [17x12]
żonaci:   Marcin Błachowicz  pilka.gif [17x12]pilka.gif [17x12]  Artur Kowalski  pilka.gif [17x12]

Składy drużyn:
kawalerowie
górny rząd: Kamil Kiełbik, Jacek Maniecki, Bartłomiej Tkacz, Mariusz Kolba, Remigiusz Sowiński, Tomasz Walioszczyk, Damian Bąkowicz, Jarosław Bąkowicz, Przemysław Olejnik,
pierwszy plan: Kamil Zawadzki, Damian Tkacz, Henryk Sopata, Łukasz Zadumiński, Przemysław Danielski, Michał Błachowicz, Paweł Janosik.

żonaci
górny rząd: Bartłomiej Maniecki, Łukasz Gorgoń, Artur Kowalski, Kamil Ozga, Dominik Smużyński, Damian Paluszczak, Mirosław Stasiak,
pierwszy plan: Piotr Sonciński,Włodzimierz Olejnik, Marcin Błachowicz, Tomasz Sonciński, Tomasz Kowalski, Dariusz Trzeciak.

 



> klasa B

 

 b_klasa.jpg [300x197]

Świt Kamieńsk - 30.08.2009r.


(stoją od lewej): Grzegorz Turlejski - burmistrz Kamieńska, Arkadiusz Kułak - v-ce prezes d/s sportowych, Michał Adaszek - masażysta, Paweł Stefanek - prezes klubu, Damian Bąkowicz, Jarosław Bąkowicz - trener drużyny, Marcin Ozga, Łukasz Gorgoń, Jakub Frajtak, Marcin Kruszyński.
(na pierwszym planie od lewej): Dariusz Pawlikowski, Klemens Walczak, Mateusz Bąkowicz, Patryk Ożarek, Łukasz Zadumiński, Daniel Pęczkowski, Mariusz Madej.



 
Podczas inauguracyjnego meczu rundu jesiennej 'klasy B' na stadionie w Kamieńsku Burmistrz Kamieńska wręczył puchary dla najlepszych zawodników sezonu 2008/2009.


Puchary otrzymali:

peczkowski.jpg [300x225]
Daniel Pęczkowski - najlepszy strzelec (14 goli)



madej.jpg [300x225]
Mariusz Madej - najlepszy zawodnik (13 goli)



wyroznieni.jpg [300x225]
Wyróżnieni gracze.

 

 


 

> Klasa Okręgowa Juniorów Młodszych

.: runda wiosenna :.


kl_junior.jpg [300x200]

Świt Kamieńsk - 06.05.2010r.

(stoją od lewej): Paweł Kępa, Mariusz Kociniak - trener drużyny, Michał Jagusiak, Tomasz Bąkowicz, Krzysztof Górny, Mariusz Blada, Przemysław Danielski, Michał Błachowicz, Łukasz Głowacki, Kamil Zawadzki.
(na pierwszym planie): Dawid Masiarek, Piotr Kępa, Konrad Szmit, Bartłomiej Olejnik, Łukasz Cisek, Bartłomiej Bąkowicz, Paweł Janosik

 


.: runda jesienna :.


junior.jpg [300x201]

Świt Kamieńsk - 06.09.2009r.

(stoją od lewej): Łukasz Głowacki, Paweł Kępa, Paweł Janosik, Damian Tkacz, Przemysław Danielski, Krzysztof Górny, Michał Jagusiak, Michał Błachowicz, trener Mariusz Kociniak - trener drużyny,
(na pierwszym planie): Tomasz Bąkowicz, Piotr Kępa, Dawid Masiarek, Konrad Szmit, Łukasz Cisek, Bartłomiej Olejnik, Bartłomiej Bąkowicz.

 


 

> Klasa 'Kuchar'


.: runda wiosenna :.


kl_gorski.jpg [300x200]

Świt Kamieńsk - 08.05.2010r.

(stoją od lewej): Przemysław Olejnik -trener drużyny, Hubert Samborski, Maciej Krupiński, Daniel Włuka, Tomasz Szulc, Mariusz Biegański, Bartosz Kulka, Łukasz Włuka, Michał Krawczyk, Mateusz Wawszczak, Dawid Szczypiński, Sebastian Maniecki,
(na pierwszym planie): Bartosz Kwiatkowski, Edwin Gogacz, Przemysław Bejmert, Bartłomiej Jachowicz, Daniel Prus, Robert Szafrański, Przemysław Zawadzki, Kacper Sowiński, Tomasz Kwapiński.

.: runda jesienna :.


gorski.jpg [300x198] 

Świt Kamieńsk - 05.09.2009r.

(stoją od lewej): Przemysław Olejnik -trener drużyny, Daniel Włuka, Maciek Krupiński, Tomasz Szulc, Kacper Sowiński, Hubert Samborski, Bartosz Kulka, Mariusz Biegański, Mateusz Wawszczak, Sebastian Maniecki, Dawid Szczypiński, Jarosław Danielski.
(na pierwszym planie): Łukasz Włuka, Przemysław Bejmert, Edwin Gogacz, Daniel Prus, Paweł Zajda, Robert Szafrański, Bartłomiej Jachowicz, Bartosz Kwiatkowski.