AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Aktualności

29 września 2017 09:03 | Aktualności

Ruszają zmagania V ligi tenisa stołowego

 


 

W najbliższą sobotę 30 września meczem w Radomsku z tamtejszym UMLKS II Radomsko rozpocznie zmagania w V lidze mężczyzn Tenisowy Klub Sportowy Kamieńsk.

Swój pierwszy mecz w Kamieńsku zespół TKS rozegra w niedzielę 8 października o godz. 12:00 z zespołem GLKS II Szczerców.

Mecze V ligi tenisa stołowego rozgrywane będą w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Szkolna 4.

Podczas meczu tenisowego rozgrywanych jest 10 pojedynków: 9 gier indywidualnych oraz 1 pojedynek deblowy.  Za zwycięstwo (10:0, 9:1, 8:2, 7:3, 6:4) drużyna otrzymuje 2 pkt., w przypadku remisu (5:5) 1 pkt.

Zawodnicy grają do trzech wygranych setów. Aby zwyciężyć w secie należy zdobyć 11 pkt.

Terminarz rozgrywek oraz wyniki meczy znajdują się na stronie internetowej Łódzkiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego: http://lozts.lodz.pl/

Udział Tenisowego Klubu Sportowego w rozgrywkach V ligi tenisa stołowego jest możliwy dzięki wsparci finansowemu Gminy Kamieńsk. Zmodernizowano oświetlenie sali gimnastycznej, zakupiono sprzęt sportowy w tym stoły turniejowe, siatki, stoliki sędziowskie.

 

kolejka 1

24.09 (nd) godz.12

STS ZS Nr 1 Pong Wieluń

KTS Sieradz

 

24.09 (nd) godz.12

LKS Brzustowiec

ULKS III Moszczenica

 

24.09 (nd) godz.12

LKS Omega Kleszczów

UMLKS II Radomsko

 

08.10 (nd) godz.12

TKS Kamieńsk

GLKS II Szczerców

 

 

kolejka 2

15.10 (nd) godz.12

KTS Sieradz

LKS Brzustowiec

 

15.10 (nd) godz.12

ULKS III Moszczenica

TKS Kamieńsk

 

23.09 (so) godz.10

UMLKS II Radomsko

STS ZS Nr 1 Pong Wieluń

 

15.10 (nd) godz.10

GLKS II Szczerców

LKS Omega Kleszczów

 

 

kolejka 3

04.11 (so) godz.16

TKS Kamieńsk

KTS Sieradz

 

04.11 (so) godz.16

LKS Omega Kleszczów

ULKS III Moszczenica

 

04.11 (so) godz.16

LKS Brzustowiec

UMLKS II Radomsko

 

04.11 (so) godz.16

STS ZS Nr 1 Pong Wieluń

GLKS II Szczerców

 

 

kolejka 4

05.11 (nd) godz.12

KTS Sieradz

LKS Omega Kleszczów

 

05.11 (nd) godz.10

ULKS III Moszczenica

STS ZS Nr 1 Pong Wieluń

 

30.09 (so) godz.10

UMLKS II Radomsko

TKS Kamieńsk

 

05.11 (nd) godz.10

GLKS II Szczerców

LKS Brzustowiec

 

 

kolejka 5

12.11 (nd) godz.10

GLKS II Szczerców

KTS Sieradz

 

12.11 (nd) godz.09:30

UMLKS II Radomsko

ULKS III Moszczenica

 

12.11 (nd) godz.12

LKS Brzustowiec

LKS Omega Kleszczów

 

12.11 (nd) godz.12

STS ZS Nr 1 Pong Wieluń

TKS Kamieńsk

 

 

kolejka 6

18.11 (so) godz.16

KTS Sieradz

UMLKS II Radomsko

 

18.11 (so) godz.12

ULKS III Moszczenica

GLKS II Szczerców

 

18.11 (so) godz.16

TKS Kamieńsk

LKS Brzustowiec

 

18.11 (so) godz.16

LKS Omega Kleszczów

STS ZS Nr 1 Pong Wieluń

 

 

kolejka 7

08.10 (nd) godz.12

ULKS III Moszczenica

KTS Sieradz

 

02.12 (so) godz.10

GLKS II Szczerców

UMLKS II Radomsko

 

02.12 (so) godz.16

TKS Kamieńsk

LKS Omega Kleszczów

 

02.12 (so) godz.16

STS ZS Nr 1 Pong Wieluń

LKS Brzustowiec

 

Przeczytano: 449 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Zdjęcia:

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP