AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Aktualności

15 grudnia 2017 12:35 | Aktualności

Informacja o wynikach konkursu plastycznego

 

 

 

W dniu 12 grudnia 2017 r. Jury powołane przez GKRPA rozstrzygnęło konkurs plastyczny „Kartka na Boże Narodzenie”
pod hasłem „ŚWIĘTA BEZ NAŁOGÓW”  pod patronatem Burmistrza Kamieńska.

Do konkursu przystąpiły szkoły:
1.) Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kamieńsku ;
2.) Zespół Szkolno-Przedszkolny - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kamieńsku;
3.) Zespół Szkolno-Przedszkolny im. J. Adamowskiego  w Gorzędowie.

1.)  Z Publicznego Gimnazjum  wpłynęły 32 prace.

I miejsce przyznano Natalii Sewerynek  - uczennicy kl. II a
II miejsce przyznano Adriannie Kociniak - uczennicy kl. II a
oraz  Arturowi Klekocińskiemu - uczniowi kl. II a.
III miejsce przyznano Amelii Olszewskiej - uczennicy kl. III a.

2.) Z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego - Szkoła Podstawowa w Kamieńsku - wpłynęło 75 prac, tj.: w grupie wiekowej klasy I - III wpłynęły 32 prace, a w grupie wiekowej klas IV - VII wpłynęły 43 prace.

  • w grupie klas I - III przyznano:

I miejsce przyznano Polii Sikorskiej  - uczennicy kl. II a
oraz  Bartkowi Świstak   - uczniowi kl. III d.
II miejsce przyznano Roksanie Sztum - uczennicy kl. II a
oraz Aleksandrze Sikorskiej - uczennicy kl. III c.
III miejsce przyznano Darii Palka - uczennicy kl. III b
oraz Zuzannie Sobolewskiej - uczennicy kl. III b.

  • w grupie klas IV - VII przyznano:

I miejsce przyznano Ewie Pawlik  - uczennicy kl. VII a
oraz  Mariuszowi Manieckiemu - uczniowi kl. IV a.
II miejsce przyznano Natali Krupa  - uczennicy kl. IV b
oraz Karolinie Krupa - uczennicy kl. V b.
III miejsce przyznano Zuzannie Korzela - uczennicy kl. VII a
oraz Wiktorowi Stolarskiemu - uczniowi kl. V a.

3.) Z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gorzędowie wpłynęły 62 prace, tj.: w grupie wiekowej klasy 0 - III wpłynęło 29 prac, a w grupie wiekowej klas IV - VII wpłynęły 33 prace.

  • w grupie klas 0 - III przyznano:

I miejsce przyznano Kacprowi Krawczyk - uczniowi kl. III
oraz   Amelii Fila- uczennicy kl. III.
II miejsce przyznano Szymonowi Ozga - uczniowi kl. I
oraz  Łukaszowi Krajewskiemu - uczniowi kl. 0.
III miejsce przyznano Gabrielowi Zawisza - uczniowi kl. 0
oraz Zuzannie Majkowskiej - uczennicy kl. III.

  • w grupie klas IV - VII przyznano:

I miejsce przyznano Beacie Wojtania  - uczennicy kl. VII
oraz  Zuzannie Kozłowskiej - uczennicy kl. IV
II miejsce przyznano  Danielowi Kowalskiemu - uczniowi kl. VII
oraz Igorowi Kowalskiemu - uczniowi kl. VII.
III miejsce przyznano Wiktorii Krajewskiej - uczennicy kl. IV
oraz Wiktorowi Kowalskiemu - uczniowi kl. VII.

Przeczytano: 1000 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP