AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Aktualności

22 marca 2018 12:19 | Aktualności

Konkurs "Łódzkie - kocham i nienawidzę"

 

 

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych zaprasza do piątej edycji konkursu Łódź Miastem Talentów pod hasłem "Łódzkie - kocham i nienawidzę". Tegoroczna edycja podejmuje trzy tematy w trzech kategoriach: dziennikarskiej, fotograficzno-filmowej oraz off zakładającej nadsyłanie artystycznych i kreatywnych pomysłów innych od poprzednich kategorii. W konkursie mogą wziąć udział osoby w wieku od 16-30 lat.

Celem konkursu jest wspieranie młodych talentów. Ich projekty mają odnosić się do dziedzictwa kulturowego Łodzi i regionu oraz do współczesnych spraw, którymi żyją mieszkańcy.

Nowa formuła konkursu zakłada rozwój pomysłu uczestników pod okiem profesjonalistów, a nie prezentacje już gotowych prac. Eksperci będą przeprowadzać warsztaty oraz konsultacje z uczestnikami, które mają sprawić, iż ich prace będą ewoluować. W każdej kategorii ekspertami będą osoby z uznanym dorobkiem w danej dziedzinie.

Przewidujemy atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe, czy związane z publikacją prac finalistów. Zwycięskie dzieła ukażą się na łamach prasy, na antenie telewizyjnej, na scenie, czy też zaprezentowane będą podczas wernisażu.

Nagrody pieniężne w każdej kategorii, to:
I miejsce 1500 zł,
II miejsce 1000 zł,
III miejsce 500 zł.

Zgłoszenia pomysłu przyjmujemy do 11-ego kwietnia. Trwający trzy miesiące konkurs zakończy 17 czerwca uroczysta Gala Finałowa, na której poza prezentacją zwycięskich prac odbędzie się projekcja mistrzowska filmu oraz spotkanie z jego twórcami.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych – www.aoia.pl oraz na profilu konkursu na Facebooku - www.facebook.com/lodzkietalenty


Czekamy na Państwa zgłoszenia. 
Agnieszka Smolak-Stańczyk
koordynator w kategorii dziennikarstwo  

Przeczytano: 895 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP