AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Aktualności

08 maja 2018 16:22 | Aktualności

Tymczasowy rozkład jazdy autobusów linii nr 1 Kamieńsk - Politki




Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. Radomsko oraz Burmistrz Kamieńska informują o obecnie obowiązujacym rozkładzie jazdy linii numer 1 na trasie Kamieńsk – Politki

 

07:27  - Kamieńsk Pętla
07:32  - Politki
07:34  - Aleksandrów
07:36  - Danielów
07:38  - Danielów Skrzyżowanie
07:42  - Podjezioro
07:45  - Włodzimierz
07:47  - Włodzimierz Sklep
07:50  - Gałkowice Stare
07:52  - Kalisko
07:54  - Gałkowice Nowe
07:57  - Podjezioro Wieś
08:05  - Kamieńsk
     
11:00  - Kamieńsk Pętla
11:05  - Politki 
11:07  - Aleksandrów
11:09  - Danielów
11:11  - Danielów Skrzyżowanie
11:15  - Podjezioro
11:18  - Włodzimierz
11:20  - Włodzimierz Sklep
11:22  - Gałkowice Stare
11:24  - Kalisko
11:26  - Gałkowice Nowe
11:29  - Podjezioro Wieś
11:36 - Kamieńsk

Przeczytano: 525 razy. Wydrukuj|Do góry

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP