AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Aktualności

24 maja 2018 13:54 | Aktualności

VIII Powiatowy Dzień Dziecka już 30 maja!

 

 

 

Powiat Radomszczański zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Główne obchody odbędą się w Kamieńsku już 30 maja 2018 roku. Atrakcje dla najmłodszych przygotowała też Powiatowa Hala Sportowa.

- Do udziału w VIII Powiatowym Dniu Dziecka zaprosiliśmy uczniów z terenu Powiatu Radomszczańskiego. Tradycyjnie spotykamy się na stadionie LZS Świt Kamieńsk, gdzie 30 maja — w środę, od godz. 9.00 - na uczestników czekać będzie wiele atrakcji — zaznacza Starosta radomszczański Beata Pokora. To z myślą o najmłodszych mieszkańcach przygotowaliśmy turniej piłki nożnej oraz cieszące się ogromnym zainteresowaniem rozgrywki Bubble Football.

Z przygotowanych atrakcji będą mogli skorzystać nie tylko uczniowie! Do Kamieńska zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Radomszczańskiego wraz ze swoimi pociechami. Gwarantujemy mnóstwo świetnej zabawy, której dostarczą dmuchańce, mega piłkarzyki, paintball. Swoją propozycję zajęć przygotowali druhowie ze Szczepu Drużyn Środowiskowych z Kamieńska, a Stowarzyszenie Sympatyków Pojazdów Militarnych "ROTA" zaprezentuje pojazdy militarne. Na pamiątkę wspaniałej zabawy będzie można zrobić sobie zdjęcie w fotobudce.

Z kolei 1 czerwca, od godziny 16.00 dzień dziecka będzie odbywał się w Powiatowej Hali Sportowej. Tu również nie będzie czasu na nudę! Na najmłodszych czekają animatorzy, którzy poprowadzą szereg ciekawych zajęć np. zamykanie w bańkach mydlanych, malowanie twarzy. Dostępny będzie dmuchany plac zabaw, nie zabraknie popcornu i waty cukrowej. Główną atrakcję będzie ścianka wspinaczkowa. Wstęp na wydarzenie, które potrwa do godziny 19:00, oczywiście jest bezpłatny.

Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Referat ds. Komunikacji społecznej, medialnej i promocji powiatu,
https://www.radomszczanski.pl/

Przeczytano: 982 razy. Wydrukuj|Do góry

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP