AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Aktualności

19 czerwca 2018 16:19 | Aktualności

Podziękowanie

 

 

 

W dniu 18 czerwca br podczas sesji Rady Miejskiej w imieniu Zarządu Okręgowego Piłki Nożnej w Piotrkowie Tryb Prezes Pan  Stanisław Sipa podziękował Burmistrzowi Kamieńska za wieloletnią współpracę oraz podejmowanie inicjatyw w zakresie rozwoju i popularyzacji piłki nożnej na terenie województwa łódzkiego oraz wręczył list gratulacyjny wraz z okolicznościową statuetką.

Burmistrz  Kamieńska Pan Bogdan Pawłowski dziękując za wyróżnienie i podziękowania powiedział, że należą się one również wszystkim działaczom sportowym z terenu naszej Gminy i tak ocenia to wyróżnienie. Gmina Kamieńsk posiada ugruntowaną pozycję w tym zakresie dzięki ciężkiej pracy klubów sportowych t.j. LZS Świt Kamieńsk i LKS Polonia Gorzędów. To dzięki ich sukcesom Gmina  Kamieńsk znana jest wielu kibicom sportowym nawet z odległych miejscowości. Władze samorządowe Gminy poprzez swoją pracę starają się stwarzać  sprzyjające warunki do uprawiania przez mieszkańców różnych dyscyplin sportowych w szczególności w zakresie  piłki nożnej.

Podziękowania należą się również Radzie Miejskiej w Kamieńsku bo znajduję wśród radnych pełne zrozumienie w zakresie wydatków  gminy na szeroko rozumianą działalność sportową -  powiedział Burmistrz.

Przeczytano: 1084 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP