AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Aktualności

05 lipca 2018 07:37 | Aktualności

Szacowanie szkód w gospodarstwach rolnych w 2018 r.

 

 

W związku z wystąpieniem na terenie Gminy Kamieńsk szkód w gospodarstwach rolnych spowodowanych suszą niniejszym informuję, że rolnicy /płatnicy podatku rolnego/ mogą składać do Burmistrza Kamieńska wnioski o szacowanie szkód w gospodarstwach rolnych powstałych w wyniku wystąpienia niekorzystnego zjawiska atmosferycznego w uprawach polowych w terminie 10 dni od daty wystąpienia suszy.

Wnioski należy składać wyłącznie na opracowanym wzorze zamieszczonym na stronie internetowej Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. Druki wniosków są również do pobrania w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Kamieńsku oraz na stronie internetowej Gminy Kamieńsk - www.kamiensk.pl w zakładce „ Susza „
Szkody spowodowane suszą na terenie Gminy Kamieńsk dotyczą następujących upraw: zboża jare i ozime, krzewy owocowe, strączkowe, łąki i pastwiska.
Szczegółowych informacji dotyczących szacowania szkód w gospodarstwach rolnych udziela Sekretarz Gminy Pan Ryszard Kurman oraz inspektor w tut. Urzędzie Pani Grażyna Palka - tel. 44 681 71 23, 44 681 75 91.

Przedmiotowe informacje dostępne są również na internetowej stronie Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi.

http://www.lodz.uw.gov.pl/


oraz na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

http://www.minrol.gov.pl/


Przeczytano: 701 razy. Wydrukuj|Do góry

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP