AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Aktualności

26 sierpnia 2015 15:50 | Aktualności

Szkody w gospodarstwach rolnych

 

 

W związku z wystąpieniem na terenie Gminy Kamieńsk szkód w gospodarstwach rolnych spowodowanych suszą informuje, że zainteresowani rolnicy /płatnicy podatku rolnego/ mogą składać do Burmistrza Kamieńska wnioski o szacowanie szkód w uprawach polowych. Wnioski należy składać na odpowiednich drukach urzędowych opracowanych przez służby wojewody łódzkiego niezwłocznie nie później niż 10 dni od daty wystąpienia suszy.

Zgodnie z informacją uzyskaną od merytorycznych pracowników Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi szkody spowodowane suszą na terenie Gminy Kamieńsk dotyczą następujących upraw:

a/ ziemniaki,

b/ krzewy owocowe,

c/ rośliny strączkowe,

d/ łąki, pastwiska

Szczegółowych  informacji dotyczących szacowania szkód w gospodarstwie rolnym udziela Pani Jolanta Dworzyńska — pok. Nr 3 oraz Pan Artur Sygulski pok. 21 tel.446817123, 446817591.

Przedmiotowe informacje dostępne są również na internetowej stronie Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. Ścieżka dostępu: www.lodz.uw.gov.pl — gospodarka - rolnictwo-szkody w gospodarstwach rolnych - szacowanie szkód w gospodarstwach rolnych w 2015 r.


Wzory dokumentów wszczynających procedurę szacowania szkód (dla gmin i rolników)

Przeczytano: 3919 razy. Wydrukuj|Do góry

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP