AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Aktualności

28 sierpnia 2015 09:26 | Aktualności

Kolorowe plecaki pierwszoklasistów z dobrą energią

 

 

 

Kolorowe plecaki, a w nich wszystko to, co potrzebne do szkolnego startu oraz… dobra energia. Dzięki PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Teren 110 pierwszoklasistów z terenu Powiatu Radomszczańskiego otrzymało tornistry z wyprawkami szkolnymi.

Swoje tornistry z wyprawką szkolną 60 pierwszoklasistów z terenu miasta i gminy Kamieńsk i Przedbórz oraz gmin Dobryszyce, Gidle, Gomunice i Kobiele Wielkie odebrało podczas uroczystości w Starostwie Powiatowym 27 sierpnia 2015 roku o godz. 14.00. Wcześniej, w Urzędzie Miasta, tornistry odebrały dzieci z Radomska.

Tornistry osobiście przekazali pierwszakom Stanisław Łęski Dyrektor Generalny PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź-Teren, Włodzimierz Kuliś Dyrektor Rejonu Energetycznego Piotrków Trybunalski, Andrzej Plutecki Starosta Powiatu Radomszczańskiego, Bogdan Pawłowski Burmistrz Miasta i Gminy Kamieńsk oraz Paweł Olejniczak Wójt Gminy Gomunice.

Pierwszaki znalazły w kolorowych tornistrach wszystko to, co potrzebne do szkolnego startu: zeszyty, piórniki z pełnym wyposażeniem, farby, kredki, mazaki, bloki rysunkowe i techniczne, bibułę, papier wycinankowy, klej, nożyczki, plastelinę oraz… dobrą energię.

„Energetyczny tornister” to tylko jedna z inicjatyw PGE Dystrybucja S.A. z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. W tym roku do akcji przyłączyła się Fundacja PGE – Energia z serca, współfinansując zakupy oraz rozszerzając obszar działania na pozostałe spółki Grupy Kapitałowej PGE. Na terenie działania Oddziału Łódź-Miasto oraz Oddziału Łódź-Teren tornistry pełne energii otrzyma ponad 700 dzieci.

Źródło: http://www.radomszczanski.pl

Przeczytano: 2097 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP