AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Uroczystości w roku 2012

21 stycznia 2012 16:35 | Uroczystości w roku 2012

Halowy Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Kamieńska (21-01-2012r)

 

 

 

W dniu 21 stycznia 2012r. na sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kamieńsku odbył się Halowy Amatorski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Kamieńska.

 

 

ALBATROSY

Kamil Gosławski, Marcin Kruszyński, Rafał Ozga, Marcin Kuśmider, Robert Piekarski, Rafał Strzelecki

 

ŚWIT KAMIEŃSK

Przemysław Olejnik, Dominik Smużyński, Damian Tkacz, Konrad Szmit, Jarosław Bąkowicz, Damian Bąkowicz

 

FOTOMARGOT

Mateusz Jarociński, Grzegorz Wiaderek, Marek Wolański, Radosław Pawelec, Mateusz Oziębło, Piotr Jaskóżyński, Paweł Brych, Damian Szpeciński

 

FC GRUSZA

Patryk Tazbir, Oskar Tazbir, Jacek Maniecki, Bartłomiej Bąkowicz, Szymon Sowiński, Tomasz Bąkowicz, Michał Błachowicz

 

BOBRY

Kamil Kiełbik, Emil Kopcik, Łukasz Płomiński, Marcin Kułak, Michał Krawczyk

 

LESZCZE

Przemysław Kołodziejczyk, Łukasz Głowacki, Paweł Kępa, Piotr Kępa, Dawid Woźniak, Michał Adamus

 

OLDBOJE

Tomasz Szklarek, Dawid Kowalczyk, Zbigniew Kubiak, Jacek Krupa, Jerzy Blada, Tomasz Dworzyński, Artur Binek, Dariusz Próchnicki

 

PERŁA

Dominik  Stępień, Mateusz Pluskota, Adrian  Dzwonek, Piotr Próchnicki, Damian Lichnowski, Klaudia Jarzębska

 

LOS BLANCOS

Łukasz Zadumiński, Arkadiusz Mazurczyk, Robert Mazurczyk, Przemysław Danielski, Łukasz Danielski, Bartłomiej Olejnik, Piotr Pawlik

 

Wyniki:

Oldboje – Bobry 0:3

Fotomargot – Perła 0:3 (v)

Świt – Los Blancos 2:1

FC Grusza – Albatrosy 5:2

Oldboje – Leszcze 7:1

Bobry – Świt 2:1

Perła – FC Grusza 2:9

Los Blancos – Leszcze 1:1

Oldboje – Świt 1:2

Fotomargot – FC Grusza 0:3 (v)

Bobry – Leszcze 3:2

Oldboje – Los Blancos 0:4

Fotomargot – Albatrosy 0:3 (v)

Świt – Leszcze 2:0

Bobry – Los Blancos 1:5

Perła – Albatrosy 2:2

Bobry – Albatrosy 6:1

Świt – FC Grusza 6:0

 

mecz o III miejsce:  FC Grusza – Albatrosy 2:1  

mecz finałowy:  Świt – Bobry 4:0

 

 

Najlepsi strzelcy:  Tomasz Bąkowicz (FC Grusza) – 10 goli, Przemysław Olejnik (Świt) – 9 goli, Emil Kopcik (Bobry) – 7 goli

 

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Damian Bąkowicz (Świt)

 

Przeczytano: 2515 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP