Apel Burmistrza Kamieńska

Szanowni Państwo

Zwracam się z prośbą do Mieszkańców Naszej Gminy o zachowanie rozsądku i spokoju. Ze względu na stan epidemii wywołanej koronawirusem powinniśmy zmienić nasze codzienne zachowanie. Nie poddawajmy się emocjom. Wykorzystujmy informacje jedynie z wiarygodnych źródeł.

Apeluję o pozostanie w domach i ograniczenie do minimum kontaktu z innymi osobami. Apel dotyczy wszystkich, a szczególnie osób starszych i mających choroby obniżające odporność organizmu.

Dzieci i młodzież nie uczestniczą w zajęciach lekcyjnych ale nie oznacza to, że czas wolny mogą wykorzystywać na wspólne spotkania. Wielka prośba do rodziców o dopilnowanie swoich pociech.

Wychodząc z domu róbmy to tylko w koniecznych przypadkach. Robiąc zakupy czy idąc do apteki starajmy się zachować szczególne środki ostrożności. Możemy też pomóc w robieniu zakupów starszym sąsiadom.

Dbajmy o higienę osobistą. Myjmy bardzo często ręce, zwłaszcza po kontaktach z innymi osobami, czy przedmiotami nam obcymi.

Bardzo dziękuje wszystkim, którzy w tym trudnym okresie muszą wykonywać swoje zadania na rzecz naszego bezpieczeństwa i funkcjonowania innych mieszkańców.

Składam podziękowania dla pracowników: służby zdrowia, aptek, sklepów i urzędów pocztowych. Dziękuję również: urzędnikom, służbom komunalnym, strażakom OSP i PSP, policjantom i wszystkim tym osobom, dzięki którym możemy normalnie funkcjonować.

 

Burmistrz Kamieńska

Bogdan Pawłowski

Wyświetlono: 4057

Drukuj Facebook

Zobacz również

Powrót do góry