Przed nami piąta edycja biegu KAMIEŃSZCZAŃSKA DYCHA.

baner_k10_2020.png

Przeżywajmy to razem, mimo, że daleko od siebie! 

 

Obostrzenia dotyczące ogłoszonego w całym kraju stanu epidemii mocno skomplikowały sezon wszystkim biegaczom. Organizacja wielu imprez stanęła pod znakiem zapytania. Odwołano wiele mniejszych i większych biegów. Nikt nie wie co przyniosą kolejne miesiące. Dlatego postanowiliśmy nie czekać. Nie damy się COVID-19!

Podjęliśmy decyzje, że piąty jubileuszowy bieg K-10 będzie wyjątkowy bo WIRTUALNY.

Obsługą imprezy zajmie się znana nam wszystkim już dobrze z poprzednich czterech edycji niezawodna inessport.pl

Zabawę zaczynamy 13 lipca i potrwa ona do 31 lipca, w tym czasie należy zarejestrować chęć udziału w biegu na stronie zapisy.inessport.pl i dokonać opłaty startowej w wysokości 25,00 zł.

Sami zdecydujecie gdzie i kiedy biegacie (oby w przedziale czasowym 13-31 lipca 2020). To Ty decydujesz czy biegniesz rano, w południe czy wieczorem. W Polsce czy za granicą, po pracy czy na urlopie. Tempo biegu również zależy tylko od Ciebie!

Po zarejestrowaniu się do biegu, możesz pobrać swój numer startowy. Zachęcamy abyś pochwalił się nim w mediach społecznościowych.

Po biegu prześlij nam swój wynik – informacja o pokonanym dystansie i uzyskanym czasie na adres wyniki@inessport.pl

Uzyskany wynik możesz wpisać tylko raz! Pamiętaj, aby zgłoszenie było kompletne, zawierające zdjęcie lub zrzut ekranu z Twojej aplikacji, gdzie będziemy widzieli trasę, którą biegłeś/biegłaś.

Na stronie inessport.pl znajdziesz rezultaty wszystkich uczestników biegu. Będziemy je uzupełniać systematycznie.

Każdy kto zdecyduje sie na wyzwanie i ukończy 5. KAMIEŃSZCZAŃSKĄ DYCHĘ otrzyma wyjątkowy pamiątkowy medal oraz chustę/komin biegowy.

Wyświetlono: 582

Drukuj Facebook

Załączniki

Zobacz również

Powrót do góry