Zdecyduj, kto zgarnie nagrody za Śmieciaka!

W konkursie „Bądźmy EKO dla Kamieńska” internauci mogą wytypować swoich zwycięzców, oddając głosy na stronie www.fbserwiskonkurs.pl. Głosować można codziennie aż do 10 grudnia 2019 r. Konkurs, pod honorowym patronatem Burmistrza Kamieńska Bogdana Pawłowskiego, zachęca mieszkańców Gminy Kamieńsk do segregacji odpadów w gospodarstwach domowych.

Ekologiczny konkurs „Bądźmy EKO dla Kamieńska” został zorganizowany przez FBSerwis Kamieńsk – operatora instalacji przetwarzania odpadów znajdującej się w Gminie Kamieńsk. Poprzez konkurs FBSerwis chce pokazać, że segregacja odpadów w domach to nic trudnego, a dzięki niej każdy z nas może mieć wpływ na ochronę środowiska naturalnego! W konkursie uczestniczą uczniowie Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w Kamieńsku oraz w Gorzędowie, którzy na zajęciach oraz w swoich domach stworzyli fikcyjne postaci Śmieciaków, wykorzystując do tego celu jedynie określone typy odpadów,  uruchomiając swoją wyobraźnię i wykorzystując zdolności manualne, a także ucząc się zasad prawidłowej segregacji. Prace konkursowe były tworzone indywidualnie lub w zespołach składających się maksymalnie z 3 osób.

Od 29 listopada 2019 r. internauci mają okazję obejrzeć zgłoszone prace i zdecydować, które z nich otrzymają Nagrodę Internautów. Wystarczy wejść na stronę internetową www.fbserwiskonkurs.pl i oddać bezpłatnie swój głos na wybrane prace konkursowe. Głosować można do 10 grudnia (godzina 12:00) w trzech kategoriach wiekowych – „Przedszkolak”, „Klasy I-IV” oraz „Klasy V-VIII”. Z jednego konta użytkownika w ciągu doby można oddać 10 głosów.   

Internauci wytypują 3 zwycięzców (po 1 w każdej kategorii) – autorów prac z największą liczbą głosów, którzy w otrzymają zabawkę edukacyjną („Przedszkolak) lub smartwatche („Klasy I-IV” i „Klasy V-VIII). Ponadto, komisja konkursowa wyłoni 9 zwycięskich prac (po 3 w każdej kategorii), doceniając walory artystyczne Śmieciaków.

Wejdź na stronę www.fbserwiskonkurs.pl i przekonaj się, co może powstać z odpadów, które na co dzień wyrzucamy do pojemnika na papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne. Zapraszamy do głosowania!   

  

Zasady głosowania

  • Głosy na fotografie prac konkursowych można oddawać w terminie: od 29.11.2019 r. (od godziny 12:00) do 10.12.2019 r. (do godz. 12:00).
  • Głosowanie odbywa się na stronie www.fbserwiskonkurs.pl
  • Aby oddać głos użytkownik musi być zalogowany na zarejestrowanym wcześniej koncie użytkownika. Konto użytkownika można założyć na stronie fbserwiskonkurs.pl.
    • Głosy na prace można oddawać poprzez kliknięcia na przycisk „Głosuj” pod zdjęciem wybranej pracy.
    • Dzienny limit oddanych głosów (kliknięć) wynosi 10 z jednego konta.
    • W głosowaniu zostaną wytypowane 3 prace konkursowe, które otrzymają największą liczbę głosów (po 1 pracy w każdej z kategorii wiekowych).

Wyświetlono: 879

Drukuj Facebook

Zobacz również

Powrót do góry